Sektörler

 

Uygulama alanları

Ürün Gruplarına Dön

Kimya

Kimya sektörü, üretimin her aşamasında otomasyona gidilmesi zorunlu olan sektörlerden biridir. Her türlü kimyasal üretimi ve arıtımı için özel dizayn edilen bu makinalar son derece güvenlik hizmeti de sunmaktadır. Bu tarz işlemlerin elle yapılması çeşitli kazalara sebep olurken bu makinalarda yer alan koruyucular sayesinde çalışan güvenliği de sağlanmaktadır. Kimya endüstrisine hizmet eden bu makinalar fiyat ve performans bakımından da müşterilerimize oldukça avantajlar sağlamaktadır. Uygulama alanları:

– Kimyasal üretim
– Biyokimya sanayi
– İlaç sanayi
– Adblue
– Kozmetik ve Hijyen sanayi
– Artıma

Enerji

Enerji Sanayisinde de oldukça önemli yeri olan makinalar insan gücüyle yapılamayacak bir çok üretimi yapabilmektedir. Son derece güvenlik önlemleri ile tasarlanan makinalarımızı aynı zamanda da müşteri memnuniyetini de öncelikli tutarak üretilmektedir.

Gıda

Et, süt, meyve, sebze, tahıl gibi bir çok gıdanın yapımında olmazsa olmaz makinalardır. İşleme operasyonlarının daha verimli olmasına yardımıcı olan bu makinalar tüm gıda sektörüne hizmet edebilecek sekilde tasarlanmaktadır. Bu tarz işlemlerin elle yapılması çeşitli kazalar doğururken makinalarda yer alan koruyucular sayesinde personel güvenliği de hat safhada olur.Gıda endüstrisine hizmet eden bu makinalar fiyat ve performans bakımından da işletmelere pek çok avantaj sunmaktadır. Uygulama alanları:

– Şarap yapımı
– Zeyin ve Zeytinyağı
– Süt ve Süt ürünleri
– Meyve suyu
– Hazır gıdalar
– İçme suyu arıtma
– Peynir altı suyu

İş Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin

6 + 6 =