Hakkımızda

 

Biz Kimiz

Norm Teknik Makina Ltd. Şti; gıda, kimya, ilaç ve kozmetik sektörüne paslanmaz çelik ürünleri ve anahtar teslim projeleriyle 10 yıldır hizmet vermektedir.

Teknik ekibimiz, dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren, proses makina üreticisinin fabrikasında bulunarak, üretim sistemlerini ve makinalarında profesyonel tecrübeye sahiptir.  Bu tecrübeyle yoğrulmuş, genç ve dinamik kadromuzla başarı odaklı çalışmamızın yanı sıra kalite ve müşteri memnuniyetine de çok önem vermekteyiz. 

Tasarım Yeteneğimiz

Norm Teknik Makina Ltd. Şti.; kendi bünyesinde makina ve paslanmaz çelik tasarım ve imalatı konusunda uzman ve uzun yıllar tecrübeli teknik ressamlar bulunmaktadır. Proje konsept tasarımı sırasında, proje sorumlusu teknik ressamın öncülüğünde düzenli birçok toplantı gerçekleştirilmektedir. Bu toplantılarda ilgili ekipler bir araya gelerek; proses gerekliliklerini tam olarak yerine getirecek, belirlenen kalite ve kapasiteyi sağlayacak makina tasarımı için fikir paylaşımında bulunmaktadır.

Tasarım yapılırken ve tasarım onayı verilirken; İSG – İş sağlığı ve güvenliği, operatör ergonomisi, yedek parça değişimi ve makina bakımı, üretilebilirliği ve montajlanabilirliği açılarından değerlendirilmekte, böylece ekonomik ve sağlam makina tasarımı elde edilmektedir.

Ofisimiz ve İmalat Alanımız

Ofisimiz ve atölyemiz İzmir Yenişehir Ticaret Merkezi içerisinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sasalı Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan imalat atölyemizi, kapasite artışı gerektiği durumda makina imalatı ve montajını yapmak üzere kullanmaktayız. Aynı zamanda imalat atölyemizde, konvansiyonel talaşlı işleme makinaları ve CNC işleme tezgahları ile fikstür ve aparat imalatı yapılmaktadır.

 Özel ölçüm ve kontrol fikstürleri için kumlama ve hassas taşlama imalatı konusunda uzman, fabrikası Kocaeli’de bulunan bir partner firma ile sürekli olarak çalışmaktayız.

İş Ortaklarımız